IMG_3837
Do Vánoc zbývá 14 dní a kromě toho, že se kola Gentleman Store točí na plné obrátky, jsme stihli spustit nový projekt John & Paul. S kolegou jsme na něm pracovali od února a nyní jsme se konečně dostali do fáze, kdy můžeme jít s kůží na trh.

Pro nedočkavé – předprodejní stránku John & Paul naleznete ZDE.

O co jde?

J&P_ZAKLADNI_LOGOTYP copy

Spouštíme novou firmu, internetový obchod a značku košil John & Paul. Zatím ve formě předprodeje – tzn. za zvýhodněnou cenu si můžete předobjednat košili s tím, že ji dostanete za 6 týdnů od skončení předprodeje. Zároveň nám pomůžete uvést tento projekt v realitu.

Vyrábíme konfekční košile pro hubené muže. Pokud znáte běžné číslování S, M, L nebo číslování dle velikosti krku 39, 40, 41 a tak dále, budete u nás možná překvapeni. Nabízíme totiž 4 unikátní střihy – Superhubeňour, Hubeňour, Sportovec a Chlap jako hora, ve 3 výškách – Malý, Střední a Vysoký. To nám dohromady dává celkem 12 velikostí, které by měly výborně padnout většině hubených mužů.

4 důvody, proč jsou naše košile lepší

1) Lépe sedí. Díky unikátnímu systému 12 velikostí je větší šance, že najdete přesně tu správnou košili pro svoji tělesnou konstituci.
2) Kvalitní látky. Všechny naše košile jsou ze 100% dvojmo skané bavlny v kvalitě 80–120’s. Takovou kvalitu spíše najdete u košil na míru.
3) Česká výroba. Košile vyrábíme na Moravě, proto nemusíte mít výčitky, že vaši košili vyrábělo dítě někde v Bangladéši. Pro nás to znamená mnohem větší kontrolu kvality a výrobního procesu.
4) Dostupná cena. Prodáváme za rozumné ceny, abyste si nemuseli vyčítat, že jste košili koupili za plnou cenu, když se všude válejí poukazy na slevu. Běžná cena je 1 190 Kč, v předprodeji dokonce 1 000 Kč.

IMG_3934

Náš příběh

Na začátku letošního roku jsem měl období, kdy se na mě obrátilo několik lidí s tím, zda-li s nimi nebudu spolupracovat. Honza Moravčík byl mezi nimi také. Padli jsme si do noty a dali se do práce na košilovém projektu.

Zaletěli jsme na veletrh do Francie, pokusili se zvítězit v podnikatelské soutěži, odjeli spolu na dovolenou a celou tu dobu spolupracovali na dálku, protože Honza pobývá v Uherském Hradišti a já v Praze. Vyrobili jsme několikero verzí vzorků, které jsme průběžně testovali, až jsme se dostali do finále a mohli spustit předprodej.

IMG_4022

Řada je na vás

Teď ale potřebujeme vaši pomoc. Všechny další nezbytné informace byste se měli dozvědět přímo na stránkách John & Paul, já bych na Vás měl jen osobní apel.

Pokud o koupi košile reálně uvažujete, jděte prosím do toho. Ideálně co nejdřív, abyste nám trochu ulevili od stresu. Pokud si třeba nevíte rady, jakou velikost zvolit, obraťte se na mě, nebo to prostě zkuste. Vyměnit (nebo vrátit peníze) ji můžeme vždycky.

Případně se stavte tento pátek od 16–20 hodin v HUBu v Praze na Andělu a vyzkoušejte si košile naživo. Budu tam na vás čekat. Můžete se připojit k události na Facebooku.

Napsal Pavel Králíček
Pravého gentlemana jsem založil v roce 2011 a od té doby na něm dokumentuji svou cestu k gentlemanství. Kromě toho studuji na VŠE, provozuji Gentleman Store a s kolegou Honzou nově také John & Paul, značku košil pro štíhlé muže. Rád se zaměřuji na články o botách, které jsou takovou mou osobní specializací. Rád vám s čímkoliv poradím, stačí mi napsat.