Nový ebook zdarma: Boty

Jeden z mých dávných cílů bylo napsat a dát ke stažení můj vlastní ebook. A ten jsem si nyní splnil. Pro nedočkavé, stáhnout si ho můžete zde.

Cover ebooku_malý

Už podle názvu je patrné, čeho se týká: jsou to kvalitní boty. Zatím se určitě nejedná o všeobjímající publikaci, spíše ji beru jako takovou první verzi, kterou budu na základě zpětné vazby a vlastních nápadů dále rozšiřovat. Rád bych vás tedy poprosil – pokud si knihu stáhnete a přečtete, napište mi prosím (i negativní) zpětnou vazbu, abych ji mohl dále zlepšovat.

Stahujte zde. A díky!

Komentáře

  1. Větrák

    Mám první zpětnou vazbu (přesto že jsem si knihu ještě nestáhl), vlivem volby barvy a typu písma a fotky na pozadí se při letmém pohledu na obal může zdát, že knihu napsal „Pavěl Kräliček“ (hlavně u pootočené fotky vpravo na stránce).

  2. Dag

    Chtěla jsem ještě dát odkaz pro opravdový fajnšmekry, kteří se nespokojí jentak s něčím, co se týče bot: http://www.svienty.cz/ a z vlastní zkušenosti můžu doporučit, že vydržej leta… a když se o ně hezky staráme, můžeme v nich chodit do divadla a plesat i po 20ti letech :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *